Projektowanie UX/UI i audyty - odkryj pełny potencjał Twojej strony lub aplikacji

Czy zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona internetowa lub aplikacja nie przynosi oczekiwanych rezultatów?

Kluczem może być dostosowanie jej do potrzeb użytkowników.

Nasze usługi projektowania UX/UI i audyty UX są odpowiedzią na te wyzwania. Przekształcamy strony, aplikacje lub platformy w intuicyjne, atrakcyjne i funkcjonalne narzędzia, które nie tylko przyciągają użytkowników, ale też zwiększają konwersję.
/ PROCES

Projektowanie UX/UI krok po kroku.

Rozpoczynamy od zbierania informacji, aby zrozumieć, jak działa Twój produkt.

Skupiamy się na gromadzeniu danych o produkcie, klientach i konkurencji. Analizujemy cele biznesowe, kluczowe funkcje, preferencje i oczekiwania użytkowników oraz sprawdzamy, jak wyglądają podobne rozwiązania na rynku. Pozwala nam to zidentyfikować potencjalne problemy i planować skuteczne rozwiązania.
point
Zbieranie informacji o produkcie.
circle
Zrozumienie celów biznesowych.
circle
Analiza konkurencji.

Na podstawie zebranych informacji opracowujemy strategię projektowania, która odpowiada na potrzeby użytkowników i cele biznesowe.

Tworzymy plan, który uwzględnia najważniejsze aspekty naszego procesu- co musimy teraz poprawić, co trzeba zaprojektować aby przetestować MVP z rynkiem? Jakie elementy są niezbędne? Z kim będziemy robić testy, na jakim etapie?
circle
Wybór kluczowych funkcjonalności niezbędnych do MVP
circle
Opracowanie długofalowej wizji rozwoju strony/platformy/aplikacji
Opracowanie wytycznych dotyczących grupy testowej

Rozwijamy wstępne projekty interfejsu, w tym wireframes i prototypy, które demonstrują strukturę i funkcjonalność produktu.

Umożliwia to klientom i użytkownikom wizualizację i testowanie koncepcji przed jej pełnym wdrożeniem.
Opracowanie architektury informacji.
Opracowanie user flow-  jak chcemy aby się poruszał? Gdzie będziemy go kierować?
Przygotowanie wireframes i prototypów.

Przeprowadzamy testy z rzeczywistymi użytkownikami, aby zebrać opinie i zrozumieć, jak produkt jest odbierany.

Feedback od użytkowników jest nieoceniony w dalszym doskonaleniu projektu, identyfikując obszary wymagające poprawy lub dostosowania.
Testowanie rozwiązania z użytkownikami.
Identyfikowanie obszarów do poprawy.
Omówienie z zespołem wprowadzonych zmian funkcjonalnych w związku z feedbackiem od użytkowników.

Po zebraniu informacji zwrotnych od użytkowników, skupiamy się na projektowaniu docelowego interfejsu użytkownika, w tym tworzeniu spójnego design systemu.

Design system obejmuje wszystkie kluczowe elementy, takie jak kolory, typografia, komponenty interfejsu i zasady ich wykorzystania, zapewniając spójność i ułatwiając dalsze rozwijanie produktu.Opracowujemy szczegółówe designy, które służą jako wytyczne dla zespołów deweloperskich, umożliwiając im precyzyjne odwzorowanie projektu. Następnie dokonujemy ciągłych modyfikacji i ulepszeń w oparciu o nowo zebrane informacje i zmieniające się potrzeby użytkowników.
Opracowanie dokładnych projektów
Przygotowanie design systemu oraz materiałów dla deweloperów
Iteracja i dalsze monitorowanie projektu po wdrożeniu
/Po co?

Co zyskujesz inwestując w projektowanie UX/UI, audyt?

Poprawa użyteczności i dostępności

Projektowanie UX/UI koncentruje się na tworzeniu intuicyjnych, łatwych w użyciu interfejsów, które są przyjazne użytkownikom, zwiększając ich zadowolenie i zaangażowanie.

Spójny i atrakcyjny design

Inwestując w projektowanie UX/UI, zyskujesz estetycznie atrakcyjny i spójny wizualny design, który przyciąga użytkowników i buduje pozytywny wizerunek marki.

Zwiększenie konwersji i ROI

Efektywne projektowanie UX/UI prowadzi do zwiększenia konwersji, co bezpośrednio wpływa na zwrot z inwestycji (ROI) poprzez lepszą skuteczność i efektywność biznesową.

Dostosowanie do potrzeb i oczekiwań użytkowników

Projektowanie UX/UI pozwala na lepsze zrozumienie i dostosowanie produktu do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań użytkowników, co prowadzi do zwiększenia ich lojalności i satysfakcji.

Optymalizacja ścieżki użytkownika

Audyty UX/CRO identyfikują bariery i słabe punkty w interakcji z użytkownikami, umożliwiając optymalizację ścieżki użytkownika i płynniejsze doświadczenie, co przekłada się na wyższe stawki konwersji.

Strategiczne wskazówki do ulepszeń

Audyty UX/CRO dostarczają konkretnych, opartych na danych wskazówek do ulepszania strony lub aplikacji, co pomaga w podejmowaniu strategicznych decyzji i prowadzi do lepszych wyników biznesowych.
mail

Twoja aplikacja lub platforma zasługuje na doskonały projekt UX/UI. Zadbaj o wyjątkowe doświadczenia użytkowników, podnosząc wartość Twojego produktu.

Porozmawiajmy jak możemy ci pomóc
/PORTFOLIO

Nasze realizacje

/OPINIE

Co mówią o nas klienci?

ocenaopiniaopiniaopiniaopinia

Kompleksowe podejście do tematu!

Z DP Vision współpracowaliśmy przy tworzeniu logo, contentu na social media, a także przy badaniach UX. Zleciliśmy im również wykonanie sesji fotograficznej + montaż filmu.Na każdym etapie współpracy zarówno komunikacja, jak i zgłaszanie bieżących poprawek było bezproblemowe.Na uznanie zasługuje także edukacja w temacie oraz wsparcie już po zakończeniu zlecenia.Serdecznie polecamy!
logo firma
Karol Wasilewski
CEO, Ledowalls
opiniaopiniaopiniaopiniaopinia

DP Vision jest zdecydowanym liderem na rynku!

Od samego początku tworzenia mojej strony zapewnili mi opiekę i wsparcie - szybko i wyczerpująco odpowiadali na moje pytania, a nawet samodzielnie proponowali dodatkowe ulepszenia. Podczas trwania projektu dostawałam regularne aktualizacje na temat postępów oraz moglam ma bieżąco zgłaszać swoje uwagi. Strona działa szybko i płynnie, a do tego jest piękna i wspaniale pasuje do mojej marki. Polecam!
logo firma 2
Magdalena Wczesna
CEO, MWSalesSolutions
/BLOG

Źródło inspiracji i wiedzy

/POROZMAWIAJMY/

Zadbaj o doświadczenia użytkowników


Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby omówić Twoje potrzeby!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.