Ledowalls

Ledowalls to aplikacja na ścianki wspinaczkowe do oznaczania dróg ledami. Zapomnij o tasiemkach i szczotkach, wszystko na Twoim telefonie. Parę kliknięć i już możesz dzielić się swoimi obwodami z innymi wspinaczami.

Cel projektu

Stworzenie silnej marki, która dotrze do ścian wspinaczkowych, wspinaczy. Zbudowanie wokół firmy społeczności.

Co zrobiliśmy?

- branding
- audyt UX aplikacji
- film reklamowy oraz sesja zdjęciowa

"Stworzyliśmy coś więcej niż tylko logo czy film. To kompletna narracja marki, która żyje w każdym aspekcie jej komunikacji."

Nasze podejście:

Stawiając czoła wyzwaniu, jakim było stworzenie wizerunku Ledowalls, skupiliśmy się na dokładnym zrozumieniu ich wizji i potrzeb. Na serii warsztatów zdefiniowaliśmy kluczowe wartości i omówiliśmy grupę docelową, opracowaliśmy branding, a następnie przeszliśmy do testów aplikacji, poprawek. Na koniec zwieńczyliśmy to filmem, który miał na celu oddać ducha i klimat wspinaczki z użyciem Ledowalls.

Case study:

Prace nad projektem dla LEDOWALLS rozpoczęliśmy od dogłębnego audytu UX, co pozwoliło nam zrozumieć unikalne wyzwania i możliwości, które niesie ze sobą to wyjątkowe zastosowanie technologii LED oraz aplikacji LEDOWALLS. Naszym celem było poprawienie wrażeń wspinaczy korzystających z aplikacji, aby zachęcić ich do skorzystania z nowych możliwości, które niesie za sobą połączenie technologii i aktywności fizycznej. Następnie przeszliśmy do budowania strategii marki ( w tym analizy konkurencji, klienta docelowego, ścianek wspinaczkowych chętnych do skorzystania z rozwiązania). Na tej podstawie mogliśmy przjść do stworzenia logo, aby lepiej odzwierciedlało nowoczesność i innowacyjność marki jednocześnie nawiązując do wspinaczki (chwytów i struktur). Następnie opracowaliśmy szablony postów na Facebook i Instagram, które pozwalały na interaktywne zaangażowanie społeczności wspinaczkowej. Wszystko to uzupełniliśmy stworzeniem dynamicznego filmu reklamowego, który pokazał aplikację w akcji oraz oddał ducha wspinaczki. Nasza wizja dla LEDOWALLS polegała na stworzeniu doświadczenia, które pozwoli wspinaczom na cieszenie się swoją pasją na nowym, technologicznie zaawansowanym poziomie. Wiemy, że wspinaczka to nie tylko sport, ale także społeczność i dzięki naszym rozwiązaniom, udało nam się zintegrować obie te sfery.

/Opinia klienta

Kompleksowe podejście do tematu! Z DP Vision współpracowaliśmy przy tworzeniu logo, contentu na social media, a także przy badaniach UX.

Zleciliśmy im również wykonanie sesji fotograficznej + montaż filmu.

Na każdym etapie współpracy zarówno komunikacja, jak i zgłaszanie bieżących poprawek było bezproblemowe.

Na uznanie zasługuje także edukacja w temacie oraz wsparcie już po zakończeniu zlecenia.
Serdecznie polecamy!

Karol Wasilewski
Ledowalls
No items found.

Branding, strona internetowa

Tworzenie marki DigiData - branding, strona internetowa

Dowiedz się więcej

Sesje zdjęciowe oraz film reklamowy

WhiteOak - sesje zdjęciowe, materiały wideo

Dowiedz się więcej

Projekt strony internetowej

Projekt strony internetowej dla MW Sales Solutions

Dowiedz się więcej
/POROZMAWIAJMY/

Odkryj Siłę Efektywnej Komunikacji

Czekamy, aby poznać Twoje cele biznesowe i zaproponować spersonalizowane rozwiązania, które przyciągną uwagę Twoich Klientów.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej, aby omówić Twoje potrzeby!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.